• AKTIV AKRIL SAP Business One Rollout Projesi

  Akrilik Ürünleri, banyo, küvet sektöründe adını duyurmuş yurtdışı merkezli bir firma olan Aktiv Akril, Roll Out projemizde SAP Business One kullanım desteği verdiğimiz bir diğer firmamızdır. Miren’i tercih etme nedenleri, sektörde benzer projeler yürütmüş olmamız ve işin devamında karşımıza çıkan finansal çözümler için, çok hızlı ve tamamlayıcı çözüm önerilerimiz ve projeye verdiğimiz önem, ekibe güleryüzle destek olmak tercih edilme nedenlerimizdir.

 • ARGO HYTOS SAP Business One Rollout Projesi

  SAP Business One’ı bulut üzerinden kullanan yurtdışı merkezli firma için sistemde finansal ve lojistik süreçler uyarlanmış, çıktı tasarımları yapılmış, eğitim ve destek hizmetleri sağlanmıştır.

 • BİMAŞ SAP Business One Projesi

  BİMAŞ hem Türkiye hem Hollanda operasyonlarında SAP Business One ile tüm süreçlerini yönetmektedir. Her ülkede ilgili muhasebe mevzuatına uygun olarak hayata geçirilen uygulama, BİMAŞ’ın farklı şirketler tarafından yürütülen satış-üretim-tedarik operasyonlarını tek bir sistem üzerinden entegre bir şekilde yürütmesini sağlayarak verimliliğini arttırmaktadır.

 • HİPRA VETERİNERLİK SAP Business One Rollout Projesi

  Yurtdışı merkezli firma için sistemde finansal süreçler uyarlanmış ve Türk mevzuatı ile uyumlu hale getirilmiştir. Çıktı tasarımları yapılmış, tüm süreçler için eğitim ve destek hizmetleri sağlanmıştır.

 • ÖZ-İŞ METAL SAP Business One Projesi

  SAP Business One entegrasyonu ile ön muhasebe, satış, satınalma, üretim, stok yönetimi ve raporlamaları dahil tüm iş süreçlerinin takibi sağlanmış. Bu sayede daha hızlı, entegre ve gelişmiş raporlar ile satış maliyetlerini ve gelecek tahminlerini kolayca yapılabilmektedir.

 • SÖNMEZ METAL SAP Business One Projesi

  Sönmez Metal artık SAP Business One entegrasyonu sayesinde proje takibini merkezden kolayca yapabilmektedirler. Ayrıca Miren olarak sistem içerisinde geliştirdiğimiz raporlamalar, Sönmez Metal’in proje performanslarını ve maliyet takibini yapmalarını sağlamıştır.

 • UKİNOX Mutfak Cihazları SAP Business One Projesi

  Ukinox marka evye, davlumbaz, ankastre mutfak cihazlarının satış organizasyonunu yürüten Longran; tüm CRM, satış, tedarik ve dağıtım süreçlerini entegre bir şekilde SAP Business One Hana ile yürütmektedir. Mobil uygulama ile sahadaki satış ekibi müşteri yönetimi ve sipariş süreçlerini kolaylıkla ve verimli bir şekilde gerçekleştirmektedir.