Miren BT Vizyon Anadolu Toplantıları Bursa ayağında SAP Business One’ı tanıttı

  • 31/10/2016
  • www.bthaber.com

Bildiğiniz gibi teknoloji şirketlerinin çok büyük bir çoğunluğu, yönetimiyle, satışıyla ve pazarlamasıyla faaliyetlerinin büyük çoğunluğunu İstanbul'da yürütüyor. Türkiye'de teknoloji dünyasının "kalbi" olarak tanımlayabileceğimiz İstanbul, bu yönüyle belli başlı avantajlar sağlıyor olsa da aynı zamanda Anadolu şehirlerinin göz ardı edilmesine de sebep oluyor. Teknolojik dönüşümler, gerek kurumsal tarafta gerekse son kullanıcı tarafında durmaksızın devam ederken, Anadolu'da yaşayan potansiyel müşterilerin teknoloji şirketlerinin temsilcileriyle bir araya gelmesi büyük önem taşıyor. BTvizyon Anadolu etkinlikleri, teknoloji şirketlerinin kendi ürünleri hakkında potansiyel müşterilere bilgi vermesini ve tanıtımını yapmasını mümkün kılıyor. Böylece Anadolu'daki şirketler / kişiler birinci ağızdan yeni kurumsal veya son kullanıcıları hedefleyen teknolojiler hakkında bilgi alırken, teknoloji şirketleri de Anadolu'ya sesini duyurmuş oluyor.

Devamını Oku

Aras Kargo ve SAP Türkiye Güçlerini Birleştirdi

  • 16/04/2015
  • www.ekonomiyontem.com.tr

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kargo firması Aras Kargo, KOBİ’ler için stratejik bir yol arkadaşı olma hedefiyle, kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP ile güçlerini birleştirdi. Aras Kargo, SAP’nin KOBİ’ler için rekabetçilik, kârlılık ve verimlilik artışı sağlayan yenilikçi çözümü SAP Business One’ı seçti. Miren Danışmanlık tarafından SAP Business One ile entegre edilen kargo yönetim ve takip sistemiyle Aras Kargo ve SAP Türkiye, KOBİ’lerin işini kolaylaştırıp, verimlilik ve karlılıklarını artırmaya artık birlikte destek oluyor.

Devamını Oku

SAP Business One Aras Kargo İşbirliği ile KOBİ’lerin Hizmetinde

  • 16/04/2015
  • www.bilgicagi.com

Hızlı, doğru, tam zamanında faturalama, satış ve dağıtım yönetimi konularında KOBİ’lere hizmet sunan Business One projesi sonucunda artık KOBİ’ler de kurumsal kaynak planlamanın sağladığı verimlilik ve kârlılık artışından faydalanarak maliyetlerini düşürebilecek.

Devamını Oku

SAP ve Aras Kargo güçlerini birleştirdi

  • 16/04/2015
  • www.btnet.com.tr

SAP ve KOBİ’ler için stratejik bir yol arkadaşı olmayı hedefleyen Aras Kargo, güçlerini birleştirdi. Aras Kargo, SAP’nin KOBİ’ler için rekabetçilik, kârlılık ve verimlilik artışı sağlayan yenilikçi çözümü SAP Business One’ı seçti

Miren Danışmanlık tarafından SAP Business One ile entegre edilen kargo yönetim ve takip sistemiyle Aras Kargo ve SAP Türkiye, KOBİ’lerin işini kolaylaştırıp, verimlilik ve karlılıklarını artırmaya artık birlikte destek oluyor.

Devamını Oku

SAP Türkiye ve Aras Kargo Güçlerini Birleştirdi

  • 16/04/2015
  • finans.zaman.com.tr

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP ve KOBİ'ler için stratejik bir yol arkadaşı olmayı hedefleyen Aras Kargo, güçlerini birleştirdi. Aras Kargo, SAP'nin KOBİ'ler için rekabetçilik, karlılık ve verimlilik artışı sağlayan yenilikçi çözümü SAP Business One'ı seçti.

Devamını Oku

Diğer Konular

Yeni Haberler

BTvizyon Bursa gerçekleşti

Miren BT Vizyon Anadolu Toplantıları Bursa ayağında SAP Business One’ı tanıttı

Aras ve Miren Ortaklığı

SAP Türkiye ve Aras Kargo Miren Danışmanlığında Güçlerini Birleştiriyor

SAP HANA Projeleri

Miren Danışmanlık SAP Business One HANA projelerine başlıyor